+380 (98) 525-05-75
+380 (99) 320-55-81

Пістолет пневматичний ASG Steyr M9-A1. CO2. BB кал. 4.5 мм
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Продукція ASG проводиться за ліцензіями компаній-виробників вогнепальної зброї Zbrojovka, Steyr Mannlicher, STI, Dan Wesson та інших. Тому на моделі ASG нанесені всі справжні маркування, а також унікальний серійний номер.
Вистріл здійснюється завдяки порції газу, яка вивільняється зі стандартного балона СО2.
Цей пневматичний пістолет зовні є точною копією австрійського пістолета Steyr M9. Steyr M9 злить дуже ергономічною і зручною зброєю, і все це (як, наприклад, кут ручки в 111°) у точності повторите в пістолеті ASG. Мушка виготовлена зі світлонакопичувального матеріалу. За бажання пістолет можна оснастити лазерним цілевказівником або ліхтарем. Для цього під пістолетом є профіль Weaver.
Магазин, що оздоблений кнопковим механізмом, слугує місцем зберігання тільки для кульок. Для встановлення та фіксації балона СО2 треба відтягнути ручку назад, відкривши спеціальну камеру для балона. Отже, заміна витраченого балона відбувається набагато простіше та швидше.
Пістолети ASG моделі Steyr M9-A1 виготовляються у двох виробленнях — класичному чорному та з нікелевою вставкою на заворожній рамі.
Калібр
4,5 мм
Пістолети пневматичні
Зі стисненим газом CO2
Тип боєприпасу
Кулька ВВ
Blowback
Немає
Початкова швидкість, м/с
137
Приклад (ложа)/ Ручка
Пластик
Матеріал рамки
Полімер
Довжина дула, см
12
Довжина загальна, см
18,7
Маса
532 г
Прицільні пристосування
Цілик і мушка
Тип інтерфейсу
Picatinny
Кількість зарядів
19
Запобіжник
Ручний
Місткість газу, г
12
Модель пістолета
Steyr M9
Комплектація
Паспорт (1)
Вистріл здійснюється завдяки порції газу, яка вивільняється зі стандартного балона СО2.
Цей пневматичний пістолет зовні є точною копією австрійського пістолета Steyr M9. Steyr M9 злить дуже ергономічною і зручною зброєю, і все це (як, наприклад, кут ручки в 111°) у точності повторите в пістолеті ASG. Мушка виготовлена зі світлонакопичувального матеріалу. За бажання пістолет можна оснастити лазерним цілевказівником або ліхтарем. Для цього під пістолетом є профіль Weaver.
Магазин, що оздоблений кнопковим механізмом, слугує місцем зберігання тільки для кульок. Для встановлення та фіксації балона СО2 треба відтягнути ручку назад, відкривши спеціальну камеру для балона. Отже, заміна витраченого балона відбувається набагато простіше та швидше.
Пістолети ASG моделі Steyr M9-A1 виготовляються у двох виробленнях — класичному чорному та з нікелевою вставкою на заворожній рамі.
Калібр
4,5 мм
Пістолети пневматичні
Зі стисненим газом CO2
Тип боєприпасу
Кулька ВВ
Blowback
Немає
Початкова швидкість, м/с
137
Приклад (ложа)/ Ручка
Пластик
Матеріал рамки
Полімер
Довжина дула, см
12
Довжина загальна, см
18,7
Маса
532 г
Прицільні пристосування
Цілик і мушка
Тип інтерфейсу
Picatinny
Кількість зарядів
19
Запобіжник
Ручний
Місткість газу, г
12
Модель пістолета
Steyr M9
Комплектація
Паспорт (1)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASG |
| Країна виробник | Тайвань |
| Довжина ствола | 120 мм |
| Калібр | 4.5 мм |
| Кількість зарядів | 19 |
| Початкова швидкість | 137 м/сек |
| Тип | Зі стисненим газом СО2 |
| Тип боєприпасів | Кульки BB |
| Тип взводу | Автоматичний |
| Загальні | |
| Вага | 0.532 кг |
| Довжина | 187 мм |
| Додаткові | |
| Матеріал прикладу/рукоятки | Пластик |
| Матеріал рамки | Ударостійкий пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 3 465 ₴
- В наявності
- Код: 2370.25.06
3 465 ₴
+380 (98) 525-05-75
- +380 (99) 320-55-81
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок09:0019:00
- Вівторок09:0019:00
- Середа09:0019:00
- Четвер09:0019:00
- Пʼятниця09:0019:00
- Субота09:0015:00
- НеділяВихідний

