+380 (98) 525-05-75
+380 (99) 320-55-81




Пістолет пневматичний ASG CZ 75 P-07 Duty Blowback. CO2. BB кал. 4.5 мм
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зовнішній дизайн цього пістолета повністю запозичений у чеського пістолета CZ-75, а саме — у його модифікації CZ 75 P-07 Duty. Ця тактична варіація знаменитого пістолета мала змінена за формою затвор-шкірах, виготовлений із полімеру. У разі з пневматичною версією ASG кожух усе ж зроблений із металу. До того ж конструкція пістолета дає змогу потримувати затвора-шкіру, імітуючи використання реального пістолета (є навіть функція затвореної затримки). У дулі є нарізи для встановлення саунд-модератора. Інтегрований під стовбур профіль Weaver дає змогу за потреби встановити ліхтар або цілевказівник.
Магазин, що оздоблений кнопковим механізмом, слугує місцем зберігання тільки для кульок. Для встановлення та фіксації балона СО2 передбачена спеціальна камера, що розміщена в задній частині ручки.
Пістолет ASG моделі CZ 75 P-07 Duty виробляється як у звичайній версії, так і у версії з імітацією перезаряджання (відкатом затвора-шкіра під час пострілу) — BLOWBACK. Функція BLOWBACK абсолютно не впливає на політ кульки, водночас створюючи відчуття використання бойового пістолета.
Калібр
4,5 мм
Пістолети пневматичні
Зі стисненим газом CO2
Тип боєприпасу
Кулька ВВ
Blowback
Да
Початкова швидкість, м/с
110
Приклад (ложа)/ Ручка
Пластик
Матеріал рамки
Полімер
Довжина дула, см
8,3
Довжина загальна, см
18.6
Маса
820 г
Прицільні пристосування
Цілик і мушка
Тип інтерфейсу
Picatinny
Кількість зарядів
20
Запобіжник
Ручний
Місткість газу, г
12
Модель пістолета
CZ P07/T-Rex
Комплектація
Коробка, інструкція
Магазин, що оздоблений кнопковим механізмом, слугує місцем зберігання тільки для кульок. Для встановлення та фіксації балона СО2 передбачена спеціальна камера, що розміщена в задній частині ручки.
Пістолет ASG моделі CZ 75 P-07 Duty виробляється як у звичайній версії, так і у версії з імітацією перезаряджання (відкатом затвора-шкіра під час пострілу) — BLOWBACK. Функція BLOWBACK абсолютно не впливає на політ кульки, водночас створюючи відчуття використання бойового пістолета.
Калібр
4,5 мм
Пістолети пневматичні
Зі стисненим газом CO2
Тип боєприпасу
Кулька ВВ
Blowback
Да
Початкова швидкість, м/с
110
Приклад (ложа)/ Ручка
Пластик
Матеріал рамки
Полімер
Довжина дула, см
8,3
Довжина загальна, см
18.6
Маса
820 г
Прицільні пристосування
Цілик і мушка
Тип інтерфейсу
Picatinny
Кількість зарядів
20
Запобіжник
Ручний
Місткість газу, г
12
Модель пістолета
CZ P07/T-Rex
Комплектація
Коробка, інструкція
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASG |
| Країна виробник | Тайвань |
| Довжина ствола | 83 мм |
| Калібр | 4.5 мм |
| Кількість зарядів | 20 |
| Початкова швидкість | 110 м/сек |
| Тип | Зі стисненим газом СО2 |
| Тип боєприпасів | Кульки BB |
| Тип взводу | Автоматичний |
| Загальні | |
| Вага | 0.82 кг |
| Довжина | 186 мм |
| Додаткові | |
| Матеріал прикладу/рукоятки | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Пластик |
- Ціна: 6 668 ₴
- В наявності
- Код: 2370.25.20
6 668 ₴
+380 (98) 525-05-75
- +380 (99) 320-55-81
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок09:0019:00
- Вівторок09:0019:00
- Середа09:0019:00
- Четвер09:0019:00
- Пʼятниця09:0019:00
- Субота09:0015:00
- НеділяВихідний

