



Ніж Morakniv Outdoor 2000
Один із найпопулярніших універсальних ножів серед туристів і рибалок. Оригінальний клинок особливої форми виготовлений із холоднокатаної неіржавкої сталі Sandvik 12C27. Ніж має ручку з прогумованого пластику та комплектується пластиковими піхвами з кріпленням.
УВАГА! Щоб уникнути появи плям на поверхні клинка, рекомендуємо насухо протирати клинок після контакту з вологим середовищем.
Виробник: Morakniv
Модель: Outdoor 2000
Довжина загальна, мм: 225
Цвет: Зелений
Ножі та холодна зброя: Ножі з фіксованим клинком
Довжина клинка, мм: 109
Ножны: Пластик
Паковання: Немає
Товщина клинка, мм: 2,4
Твердість сталі, HRC: 57-58
Країна виробник: Швеція
Марка стали/Материал клинка: Sandvik 12C27
Матеріал накладки/ручки: Пластик, Гума
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MoraKniv |
| Країна виробник | Швеція |
| Вага ножа | 141 г |
| Довжина ножа | 225 мм |
| Матеріал леза | Sandvik 12C27 |
| Матеріал піхов | Пластик |
| Матеріал рукоятки | Прогумований пластик |
| Твердість ріжучого леза | 58 HRC |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Колір | Зелений |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 109 мм |
| Товщина леза | 2.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Пластик |
- Ціна: 1 706 ₴

